Akcja na rzecz Oddziału Psychiatrycznego dla dzieci w Warcie zakończona!

Efekt zbiórki maskotek, kocyków i przytulanek dla pacjentów Oddziału Psychiatrycznego dla dzieci w Warcie przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Jak zwykle nie zawiedliście! Pamiętajcie, że okazane drugiemu człowiekowi dobro zawsze powraca. Dzięki tej akcji mali pacjenci nie będą już samotni otrzymają potężną dawkę pozytywnych emocji i będą choć na chwilę mogli się oderwać się od codzienności pełnej strachu, bólu, ale także szpitalnej nudy.
Serdecznie dziękujemy naszym przedszkolakom, uczniom i nauczycielom zaangażowanym  zbiórkę!
Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content