
Lena Kubicka w Pałacu Prezydenckim
Uczennica naszej szkoły, Lena Kubicka z klasy 5b, która jest zawodniczką Warty Sieradz, miała niepowtarzalną okazję wizyt-y w Pałacu Prezydenckim i spotkania z Pierwszą Damą w ramach gratyfikacji za sukces

Uczennica naszej szkoły, Lena Kubicka z klasy 5b, która jest zawodniczką Warty Sieradz, miała niepowtarzalną okazję wizyt-y w Pałacu Prezydenckim i spotkania z Pierwszą Damą w ramach gratyfikacji za sukces

📢🎓 Szanowni Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły! 🎓📢 Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026, które odbędzie się 26 czerwca 2026 roku. 🌞📚 🕣 Klasy

Tydzień dla Bezpieczeństwa w naszej szkole W ramach ogólnopolskiej inicjatywy „Tydzień dla Bezpieczeństwa” uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w różnorodnych działaniach edukacyjnych i profilaktycznych poświęconych bezpieczeństwu, zdrowiu oraz odpowiedzialnym postawom społecznym. Podczas zajęć

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Policyjnym Pikniku Profilaktycznym w Sieradzu. Dzieci miały okazję zobaczyć policyjny sprzęt i pojazdy , spotkać funkcjonariuszy różnych jednostek oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa

Uczniowie klas 1–3 uczestniczyli w ciekawych warsztatach przyrodniczych prowadzonych przez pracownika Sieredzkiego Oddziału Parków Krajobrazowych. Tematem spotkania było życie nietoperzy. Dzieci poznały wiele interesujących faktów na temat tych niezwykłych ssaków,

Uczniowie klas 1 i 2 spędzili wspaniały czas na wspólnym pikniku! Nie zabrakło gier, zabaw i aktywności na świeżym powietrzu. Była to doskonała okazja do integracji, wspólnej zabawy i aktywnego

W czwartek, 18 czerwca, uczniowie klasy 3b wybrali się do Parku Broniewskiego na seans w kinie sferycznym. Podczas projekcji filmu zgłębiali tajniki funkcjonowania organizmu człowieka. Dowiedzieli się, jak działają poszczególne

Uczniowie klasy 1b przygotowali pyszne soki owocowo-warzywne! W sali rewalidacyjnej odbyły się zajęcia, podczas których uczniowie klasy 1b samodzielnie przygotowywali zdrowe i kolorowe soki owocowo-warzywne. Dzieci z dużym zaangażowaniem wybierały

📢 Szanowni Państwo, 👨👩👧👦 Rodzice uczniów przyszłych klas pierwszych, serdecznie zapraszam Państwa na spotkanie informacyjno-organizacyjne. 📅 Kiedy? 22 czerwca 2026 r. (poniedziałek) 🕟 O której? godz. 16.30 🏫 Gdzie? Szkoła

W naszej Szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas 1-3 pod hasłem „Superbohaterowie Zdrowego Jedzenia”, którego celem było promowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci oraz rozwijanie ich kreatywności i wyobraźni. Uczestnicy
Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21
Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70
Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30
Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30