Do egzaminów ósmoklasisty pozostały już tylko 4 miesiące! Skorzystaj z oferty kursów!

Zachęcamy do skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty intensywnych kursów dla uczniów klas ósmych prowadzonych w formule online (2x w tygodniu), które mogą przygotować uczniów do egzaminu kończącego edukację w szkole podstawowej z zakresu matematyki, j. polskiego i j. angielskiego. To już kolejna edycja kursów, która startuje 30 stycznia. 

Dzięki współpracy naszego samorządu z Fundacją Miasto i Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego udało  się wynegocjować dla mieszkańców Sieradza bardzo konkurencyjny opust od ceny podstawowej kursu w wysokości 75%. Zapraszamy do skorzystania z tej propozycji! 

 

Co zyskają uczniowie? 

  • dowiedzą się, jakie są strategie rozwiązywana zadań egzaminacyjnych 
  • omówią z nauczycielem kluczowe zagadnienia egzaminacyjne 
  • zrozumieją, z czym mają problem na lekcjach w szkole 
  • nadrobią zaległości 

 

Co otrzymają rodzice? 

  • korzystną cenę za kurs przygotowujący do egzaminów 
  • 75% rabatu za kurs z jednego przedmiotu od ceny podstawowej za kurs, która wynosi 875 zł 
  • wsparcie i pomoc dla swoich dzieci 

 

Intensywny kurs dla uczniów klas ósmych składa się z 25 godzin lekcyjnych (jeden przedmiot) prowadzonych w formule online (2x w tygodniu). Lekcje odbywają się na platformie e-learningowej Lecturus Junior w formie wykładów i ćwiczeń przy wsparciu nauczyciela, z wykorzystaniem różnego rodzaju aplikacji i materiałów multimedialnych dedykowanych konkretnym przedmiotom, z dostępem do VOD z minionych lekcji. Uczniowie mają do wyboru 3 przedmioty egzaminacyjne. 

Zajęcia są prowadzone przez certyfikowanych trenerów oświaty, nauczycieli z całego kraju, laureatów konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online. Kursy są realizowane zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki, z wykorzystaniem systemu najwyższej jakości technologicznej i najwyższym poziomie bezpieczeństwa Cisco Webex. 

To niewątpliwie szansa na to, by w maju nic Was nie zaskoczyło! 

Wejdź na https://sklep.lecturus.pl i sprawdź jaki rabat przygotował Twój Samorząd! 

Zachęcamy gorąco do skorzystania z tej propozycji! Kursy to szansa dla naszych uczniów na lepsze wyniki w nauce, to wyrównanie barier i poprawienie dostępności do wiedzy, jakiej do tej pory nie było w polskiej przestrzeni edukacji. 

  

LECTURUS Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego łączy doświadczenie najlepszej kadry, nowoczesne narzędzia nauki i komunikacji on-line sprawdzone podczas pandemii, powszechnie dostępne na smartfonie, laptopie czy komputerze. Partnerem Lecturus Sp. z o.o. jest fundusz inwestycyjny TISE SA Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych, który tworzą instytucje zajmujące się finansowaniem projektów społecznych i etycznych. Lecturus jest twórcą i skutecznie wdraża od 2020 roku platformy nauczania on-line. Dowiedz się więcej na www.lecturus.pl 

 

Fundacja Miasto to podmiot powołany przez Związek Miast Polskich, po to, by wspierać miasta i inne jednostki samorządu terytorialnego. W obliczu wielu wyzwań stojących przed samorządami, m.in. z zakresu edukacji, oferuje pomoc zespołu doradców, który zyskał ogromne doświadczenie na przestrzeni ostatnich lat, m.in. realizując szereg projektów w ramach działalności ZMP.  Fundacja Miasto współpracując z wieloma partnerami, zajmuje się przygotowywaniem dokumentów strategicznych, podejmowaniem różnych inicjatyw badawczych, organizacją szkoleń i kursów. Dowiedz się więcej na Fundacja Miasto. 

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content