Hazard? Nie daj się wciągnąć – akcja edukacyjna dla uczniów klas VII – VIII

W naszej szkole gościliśmy dzisiaj przedstawicieli Krajowej Administracji Skarbowej, którzy poprowadzili  zajęcia mające ostrzec młodzież przed niebezpieczeństwem jakie wiąże się z udziałem w nielegalnych grach hazardowych, i które  miały zwrócić uwagę na problemy, które wynikają z nadmiernego korzystania przez dzieci i młodzież z gier komputerowych. Do tego typu niebezpieczeństw należą  uzależnienie czy wyizolowanie społeczne. Akcja edukacyjna KAS jest organizowana pod patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki.

 

 

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content