II Marszobieg ulicą Reymonta

II Marszobieg ulicą Reymonta – Relacja z Wydarzenia

Dnia 10 maja 2024 roku odbył się II Marszobieg ulicą Reymonta, organizowany przez naszą szkołę – Szkołę Podstawową nr 1 w Sieradzu. W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 uczestników, którzy pokonali dystans 6000 metrów biegiem lub maszerując. Atmosfera była znakomita, a zabawa – doskonała.

Marszobieg oficjalnie rozpoczął senior trenerów lekkoatletyki w województwie łódzkim, Mieczysław Nowak, który pełnił rolę startera biegu. Natomiast spikerem wydarzenia był niezawodny Włodzimierz Błoński, znany choćby z prowadzenia Sieradzkich Igrzysk Przedszkolaków, który swoim entuzjazmem dodawał energii wszystkim uczestnikom.

Na mecie na wszystkich uczestników czekał poczęstunek oraz upominki od sponsorów, za co serdecznie dziękujemy wszystkim wspierającym naszą inicjatywę.

To jedyny taki marszobieg w roku, rozegrany po raz drugi w Sieradzu. Ulicą Reymonta, w piątkowe popołudnie, przebiegło ponad 100 uczniów, nauczycieli, absolwentów oraz sympatyków najstarszej sieradzkiej Szkoły Podstawowej, czyli „Jedynki”.

Marszobieg stał się nową tradycją naszej szkoły, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wyjątkowego wydarzenia i już teraz zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach!

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym i do zobaczenia za rok!

 

 

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content