Kandydaci do Samorządu Uczniowskiego na rok 2023/2024

Szkoła to miejsce, gdzie uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę, ale także uczą się wartościowego współdziałania i odpowiedzialności społecznej. Jednym z ważnych elementów kształcenia obywatelskiego w naszej placówce jest Samorząd Uczniowski.

Proces wyboru rozpoczyna się od otwarcia zgłoszeń do kandydowania na różne stanowiska w Samorządzie Uczniowskim. Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w wyborach, muszą zgłosić swoje kandydatury i przedstawić swoje pomysły oraz cele, jakie chcieliby zrealizować, gdy zostaną wybrani.

Juz w poniedziałek, 25 września odbędą się w Naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Kandydaci przygotowali plakaty z pomysłami na działalność w roku szkolnym 2023/2024, które zostały rozwieszone w obu budynkach naszej szkoły.

Oto kandydaci:

Kamila Wypych kl. 8a

Amelia Kotyla kl. 7b

Oskar Pawlicki kl. 7a

Julia Stefaniak kl 8a

Zapoznajcie się z nimi, a w poniedziałek oddajcie głos! To Wy Uczniowie decydujecie kto będzie reprezentować Was w najbliższym roku szkolnym!

Życzymy wszystkim kandydatom powiedzenia!