Konkurs Języka Angielskiego Macmillan Primary School Tournament

21.04.2023 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Języka Angielskiego Macmillan Primary School Tournament. Gościliśmy kilkudziesięciu uczniów ze szkół podstawowych z Sieradza i powiatu. Dziękujemy szkołom za udział i miło spędzony czas👏🙂: Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu , Szkoła Podstawowa nr 6 w Sieradzu, Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Łokietka w Sieradzu , Szkoła Podstawowa im. Teodora Goździkiewicza w Dąbrowie Wielkiej, Szkoła Podstawowa we Wróblewie oraz Szkoła Podstawowa W Burzeninie . 🙂👏Wyniki podamy w terminie późniejszym 🙂 Dziękujemy również Macmillan Education ELT za pomoc w organizacji konkursu.🙂👏

 

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content