Konkurs „Opiekun Jezusa – św. Józef”

20 marca 2023 r. odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu „Opiekun Jezusa – św. Józef” co zbiegło się z ustanowieniem Bazyliki Mniejszej sanktuarium św. Józefa w Sieradzu.

Konkurs podzielony był na grupy wiekowe i kategorie.

Dla klas 1 – 5 odbył się konkurs plastyczny. Zostało zgłoszonych 12 prac. Wybór był bardzo trudny, ale po burzliwej dyskusji zostali wyłonieni laureaci. Pierwsze miejsce zdobyła Karolina Tomczyk z klasy 3a, drugie Oliwia Chmielewska z klasy 1b a trzecie Marysia Kopyszko z klasy 1a.

Klasy 6 – 8 zmagały się z testem wiedzy. Do konkursu zgłosiło sie 21 uczestników. Pierwsze miejsce zajęła Maja Słupska z klasy 8c  i Wiktoria Wiśniewska z klasy 8d zdobywając 28 punktów na 30 możliwych. Drugie miejsce: Oliwia Żurawska z klasy 6b oraz Wojciech Krawczyk z klasy 8d zdobywając 27 punktów i trzecie miejsce przypadło Natalii Gołąb z klasy 8c, która otrzymała 26 punktów.

Uczestnicy konkursu otrzymali celujące oraz bardzo dobre oceny z religii, obrazki ze św. Józefem, różańce oraz słodkie niespodzianki. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Konkurs zorganizowały panie W. Halusiak oraz D.Wolska.

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content