Konkurs plastyczny dla przedszkolaków ,,Kapelusz Pani Jesieni ” rozstrzygnięty

Miło jest nam poinformować, że konkurs plastyczny dla przedszkolaków pod tytułem ,,Kapelusz Pani Jesieni ” został rozstrzygnięty. W konkursie wzięły udział dzieci z 7 sieradzkich przedszkoli: (Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka, Przedszkole nr 2 im. Krasnala Hałabały, Przedszkole nr 3 im Jana Brzechwy, Przedszkole nr 4 „Słoneczne Przedszkole”, Przedszkole nr 5 im. Misia Uszatka, Przedszkole nr 6 z oddziałami integracyjnymi im. Jasia i Małgosi, Przedszkole nr 15). Wpłynęły 32 prace plastyczne. Wszystkie kapelusze były piękne i oryginalne. Komisja Konkursowa miała nie lada wyzwanie. Doceniliśmy pomysłowość oraz samodzielność dzieci przy tworzeniu pracy. Uczestnikom składamy gratulacje za włożony trud w przygotowanie prac. Kierujemy również podziękowania do nauczycieli za zaangażowanie i współpracę.

O wynikach konkursu zdecydowało powołane w tym celu Jury, które wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce Przedszkole nr 6 z oddziałami integracyjnymi im.Jasia i Małgosi w Sieradzu

II miejsce Przedszkole nr 1 im Kubusia Puchatka w Sieradzu

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 w Sieradzu

Wyróżnienia:

Przedszkole nr 6 z oddziałami integracyjnymi im. Jasia i Małgosi w Sieradzu,

Przedszkole nr 4 ,,Słoneczne Przedszkole,, w Sieradzu,

Przedszkole nr 2 im. Krasnala Hałabały w Sieradzu,

Przedszkole nr 5 im Misia Uszatka w Sieradzu,

Przedszkole nr 15 w Sieradzu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content