Magia Świąt podczas Szkolnego Jarmarku Adwentowego!

🎄🌟 Dzielmy się magią Świąt na szkolnym jarmarku adwentowym! 🌟🎄
14 grudnia 2023 r. mieliśmy niezwykłą okazję zanurzyć się w świąteczny klimat podczas naszego szkolnego jarmarku adwentowego. Nie tylko dostaliśmy szansę podziwiać urocze Jasełka, przygotowane z pasją przez klasy 3a, 2a i 1b, ale także delektować się pysznymi smakołykami i rękodziełem przygotowanym przez utalentowane ręce rodziców!
🍰🍪 Na klasowych stoiskach czekały na nas rozmaite pyszności – od tradycyjnych ciast i pierników po urocze ozdoby świąteczne. Było coś dla każdego!
Dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom i nauczycielom za wspólną atmosferę, pełną radości i współdzielenia magicznych chwil. Cieszymy się, że mogliśmy razem stworzyć tak wyjątkowe święta na naszej szkolnej scenie. 🎅🤶
Niech ducha świąt niosącej wspólnoty i serdeczności doświadczanej podczas jarmarku adwentowego towarzyszy nam w całym okresie świątecznym! 🌠✨