Mikołajkowe wycieczki

Z okazji Mikołajek klasy 6a, 6b, 6c udały się na wycieczkę pociągiem do Łodzi. Najpierw udaliśmy się tramwajami do Manufaktury, by obejrzeć film pt. „Kajtek czarodziej”. Następnie udaliśmy się na ściankę wspinaczkową, gdzie uczniowie mogli spróbować swoich sił i sprawdzić czy boją się wysokości. Zmęczeni i zadowoleni wracali do Sieradza.

„Madagaskar” – musicalowa przygoda
Z okazji mikołajek 🎅 kasy 1-3 oraz grupy „Motylki” i „Pszczółki”🧑‍🎓👩‍🎓 uczestniczyły w niezwykłym musikowym wydarzeniu w Teatrze Muzycznym 🎤🎭 w Łodzi.
Lew Alex🦁, zebra Marty🦓, hipopotamica Gloria🦛 i żyrafa Melman 🦒przenieśli naszych uczniów w świat nowojorskiego ZOO, gdzie zwierzęta żyły spokojnie. Samowolka jednego z bohaterów zaprowadziła zwierzęta na Madagaskar, wyspę, którą niepodzielnie rządził Król Julian…
Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w tym niezwykłym i pięknym wydarzeniu