Pasowanie na Przedszkolaka 2022

29 listopada 2022 r. odbyła się bardzo ważna uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy zawitały do naszego Przedszkola – „Pasowanie na przedszkolaka”. Uroczystość rozpoczął Pan Dyrektor witając dzieci, zaproszonych gości oraz rodziców. W części artystycznej dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak wiele już potrafią. Były wierszyki, piosenki, zabawy ruchowe i tańce. Po części artystycznej, dzieci obiecały: „zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani, pomagać kolegom i być dzielnym przedszkolakiem”. Po złożonej obietnicy, Pan Dyrektor dokonał uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał odznakę oraz dyplom pasowania. Do grona przedszkolaków Przedszkola Szkoły Podstawowej nr 1 w Sieradzu przyjęto dziś 22 dzieci z najmłodszej grupy.
Pasowanie przygotowały wychowawczynie Justyna Urzyńska oraz Elżbieta Spychalska.
Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content