Podsumowanie akcji BohaterOn – włącz historię

Podsumowanie ogólnopolskiego projektu BohaterOn – włącz historię.

W tym roku za realizację projektu BohaterOn odpowiedzialni byli nauczyciele: p. Anna Cieślak, p. Anna Kuras oraz p. Julita Majdzińska.

W ramach projektu zorganizowane zostały lekcje poświęcone tematyce Powstania Warszawskiego. Najmłodsi uczniowie z klas 1-3 obejrzeli przygotowany przez organizatorów projektu film oraz wykonały kolorowankę. Uczniowie klas 5-7 po zapoznaniu się z zagadnieniem wykonywali plakaty o powstańcach oraz kartki z podziękowaniami. Została również zorganizowana wieczornica, podczas której uczniowie przygotowali prezentację multimedialną, recytowali wiersze i śpiewali piosenki powstańcze.

Zwieńczeniem akcji było umieszczenie przez koordynatora projektu w szkole 2 wpisów na portalu dumnizpowstancow.pl.

Za udział w projekcie zostaliśmy nagrodzeni dyplomem oraz otrzymaliśmy grę „Cenzura” stworzoną na potrzeby projektu. Chętnie wykorzystamy ją podczas zajęć z klasami 8, podsumowując zagadnienia z okresu II wojny światowej.

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content