„Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”

Komendy Wojewódzkie Policji w Łodzi oraz w Sieradzu zorganizowały dla uczniów klas drugich szkół podstawowych z województwa łódzkiego XVI edycję programu  „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”. Uczniowie sprawdzali się w konkursie wiedzy o bezpieczeństwie oraz konkursie sprawności fizycznej.

W akademii brało udział aż 11 szkół. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klasy 2b Mikołaj Wiśniewski oraz Roma Wojtczak. Zawodnicy uzyskali bardzo dobre wyniki, zdobyli słodkie upominki oraz nagrody. Wywalczyli wyróżnienie oraz dyplom za udział w zawodach. Atmosfera była wspaniała. 1 miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 4 w Sieradzu. Gratulujemy zwycięzcom!

 

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content