Nasza Szkoła bierze udział w programie Laboratoria Przyszłości.

Dzięki otrzymanemu wsparciu, wszyscy uczniowie naszej szkoły będą mogli korzystać z nowoczesnych narzędzi i technologii wspierających edukację. Nasza placówka otrzymała kwotę 132 300,00 zł, za którą zakupiła nowoczesne pomoce dydaktyczne. Lista zakupionego sprzętu znajduje się tutaj.

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Celem inicjatywy jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. Laboratoria Przyszłości zakładają wsparcie szkół podstawowych w wykształceniu kompetencji przyszłości z tzw. STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka, matematyka). Więcej informacji uzyskacie Państwo na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/laboratoria