Seanse kinowe w szkole? Czemu nie?

Mamy bardzo dobre wieści dla miłośników X muzy, czyli miłośników kina. Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się stworzyć w budynku przy ul. Kościuszki 14 salkę kinową z 25 miejscami, ale nie byle jakimi –  bo są to prawdziwe fotele kinowe!

Z cała pewnością sala nie będzie stała pusta, bo pomieszczenie będzie wykorzystywane przez świetlicę szkolną, która cieszy się ogromną popularnością wśród naszych uczniów. Nie oznacza to jednak, że nie będzie z niej można korzystać także przy innych okazjach Na tylnej ścianie bowiem mamy niespodziankę dla młodych miłośników graffiti. Dzięki odpowiednio przygotowanemu podłożu będą mogli dać upust swojej twórczej pasji… na tę chwilę kolorową kredą, bo na tworzenie murali z wykorzystaniem tradycyjnych farb przyjdzie jeszcze czas  🙂 .  Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content