Segreguj odpady z ReFlexem

W ramach projektu „Segreguj odpady z ReFlexem” naszą szkołę odwiedził edukator pan Karol Kaliński. Przeprowadził zajęcia mające zwiększyć wiedzę o segregacji ze szczególnym uwzględnieniem opakowań elastycznych i tych z tworzyw sztucznych. Uczniowie obejrzeli film i prezentację przygotowaną przez naszego gościa. Wzięli udział w konkursie, w którym wygrali upominki.

Projekt realizowany jest przy współpracy ze Związkiem Komunalnym Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina” oraz Zakładem Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw”.

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content