Sekrety kuchni na Zamkowej

Dzięki współpracy z Powiatowym Zespołem Szkół nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Sieradzu, uczniowie klasy 1b wraz z wychowawczynią p. Agnieszką Szubzdą, mieli okazję wziąć udział w projekcie „Chcę zostać Technikiem” realizowanym przez p. Kamilę Jagodę. Pierwszaki uczestniczyły w warsztatach kulinarnych przygotowując pyszne babeczki 🍪  Poznały sekrety kuchni na Zamkowej. Uczniowie brali również udział w lekcji profesjonalnego składania serwetek. Z przyjemnością skorzystali z usług fryzjerskich zaoferowanych przez uczniów PSZ nr 2 w Sieradzu. Dziękujemy za ponowne przyjęcie!

 

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content