To już! Powstały Nasze nowe boiska!

Przy budynku przy ul. Kościuszki 14 powstało oświetlone boisko wielofunkcyjne do piłki koszykowej, ręcznej, nożnej z nawierzchnią poliuretanową o wymiarach 22 x 49 m. Tuż obok zbudowano drugie, nieco mniejsze boisko do piłki koszykowej i siatkowej także z nawierzchnią poliuretanową o wymiarach 12 x 21 m.
Uczniowie do swojej dyspozycji mają również dwa tory bieżni do biegów na dystansie 60 metrów oraz skocznię do skoków w dal o długości rozbiegu 42,4 m. Boiska zyskały nowe ogrodzenie i wyposażone zostały także w tzw. piłkochwyty oraz oświetlenie.
Przy boiskach pojawią się ławeczki oraz tereny zielone z istniejącymi już elementami rekreacyjnymi.
Wykonawcą prac była firma „Leszek Kulak Budownictwo Sportowe. Inżynieria krajobrazu” ze Skwierzyna. Koszty inwestycji opiewają na kwotę blisko 1,2 mln zł.
Warto podkreślić, że inwestycja będzie dofinansowana kwotą 429 tys. zł dotacji przyznanej ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu
Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content