Dzień Języków Obcych

26 września obchodzimy Europejski Dzień Języków Obcych. Dzień ten został ustanowiony w 2001 roku z inicjatywy Rady Europy. Celem tego dnia jest między innymi ukazanie Europejczykom znaczenia uczenia się języków, propagowanie nauki języków obcych przez całe życie, a także propagowanie różnorodności językowej i kulturowej w Europie. Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w świętowanie 🙂 każda klasa i grupa przedszkolna wylosowała jeden kraj europejski, a następnie wykonała flagę i nauczyła się mówić „cześć” i liczyć do 5 w danym języku. Uczniowie klas 1-8 wykonali dodatkowo piękne plakaty, które ozdobiły drzwi klas.  

Kamila Wypych, przewodnicząca Samorządu Szkolnego, wyjaśnia dlaczego warto uczyć się języków. Posłuchajcie😊

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content