Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 1–3

🎓🌞 Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 1–3 🌞🎓
Dziś pożegnaliśmy rok szkolny w klasach 1–3. 😊
👏 Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom wysokich wyników w nauce, wytrwałości oraz zaangażowania przez cały rok szkolny. Jesteśmy z Was bardzo dumni! 🌟📚🏆
🎭 Piękne przedstawienie z okazji zakończenia roku przygotowały klasy 3a i 3b wraz z wychowawczyniami p. A. Wyglądacz oraz p. A. Kapek. Dziękujemy za wspaniały występ, który dostarczył wielu wzruszeń i radości. 🌷👏❤️
🌴☀️ Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji! 🚴‍♀️🏖️⛵🍦
Do zobaczenia we wrześniu! 😊👋📚💙
Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content