Wizyta w stacji przeładunkowej przedsiębiorstwa komunalnego w Sieradzu

Uczniowie klas 3A,3B i 7A uczestniczyli w w warsztatach ekologicznych w stacji przeładunkowej przedsiębiorstwa komunalnego w Sieradzu. Na spotkaniu uczyli się w jaki sposób należy dbać o środowisko naturalne. Przypomnieli sobie również jak należy prawidłowo segregować śmieci. Podopieczni uczestniczyli w konkursie segregowania odpadów. Wszyscy uczniowie otrzymali torby na zakupy wielokrotnego użytku. W podziękowaniu za uczestnictwo w lekcji edukacyjnej, wychowawcy i uczniowie wpisali się do księgi pamiątkowej.

Opiekunami były pani Anita Kapek oraz Urszula Mielczarek.

 

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content