Występy Pierwszaków z Okazji Dnia Mamy i Taty

W naszej szkole odbyły się uroczyste występy pierwszaków z okazji Dnia Mamy i Taty. Wydarzenie to było długo wyczekiwane zarówno przez dzieci, jak i rodziców, którzy licznie przybyli, aby zobaczyć swoje pociechy na scenie.

Już od kilku tygodni, nasi najmłodsi uczniowie pilnie przygotowywali się do tego wyjątkowego dnia. Pod czujnym okiem swoich wychowawców, dzieci uczyły się wierszy, piosenek oraz tańców, które zaprezentowały w piątek.

Występy rozpoczęły się od wzruszających recytacji wierszy dedykowanych mamom i tatom. Wiersze, pełne miłości i wdzięczności, przypominały wszystkim, jak ważną rolę w życiu dzieci odgrywają rodzice. Następnie, mali artyści zaśpiewali kilka piosenek, które przygotowali specjalnie na tę okazję. Ich śpiew wywołał uśmiechy i łzy wzruszenia na twarzach zgromadzonych.

W trakcie występów, dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty. Były to piękne laurki oraz drobne upominki, które przygotowywały na zajęciach plastycznych. Rodzice nie kryli wzruszenia, odbierając te wyjątkowe pamiątki.

Dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie! Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tych wyjątkowych dni.

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content