XII Powiatowy Konkurs Literacki „Radość tworzenia”

„Radość Tworzenia”- 21 lutego, w naszej szkole odbył się XII Powiatowy Konkurs Literacki dla uczniów klas IV-VIII w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. W konkursie wzięło udział ponad 50 uczniów z siedmiu szkół podstawowych Powiatu Sieradzkiego: SP w Chojnem, SP w Dąbrowie Wielkiej, SP w Kłocku, SP w Słomkowe Mokrym, SP nr 4, SP nr 9, SP nr 1. Uczniowie pisali dwie formy wypowiedzi pisemnej, a tematem przewodnim w tym roku byli „nasi bracia mniejsi”🐕🐈. Podsumowanie konkursu odbędzie się w marcu, ale już dziś wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia 🏆🥇

 

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content