Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 odbyła się w trzech turach:

  • Klasy 7-8: godzina 8:30 przy ul. Rycerskiej 4
  • Klasy 4-6: godzina 10:30 przy ul. Rycerskiej 4
  • Klasy 1-3: godzina 12:00 przy ul. Kościuszki 14

Uroczystość dla klas 7 i 8 została przygotowana przez wychowawczynie p. Aleksandrę Nieborak oraz p. Ewę Banasiewicz wraz z uczniami klas 7-8. Uroczystość dla klas 4-6 przygotowała wychowawczyni p. Kamila Turek z klasą 5a, grupą taneczną z kl.7b oraz grupą muzyczną z kl.6a i 6b.

Szczególnym punktem programu było przedstawienie pt. „Żeglarska przygoda”, przygotowane przez klasy 2 wraz z wychowawczyniami p. Magdaleną Olszewską i p. Agnieszką Szubzdą. Dzieci zaprezentowały fascynującą podróż przez różne krainy, wykonując układy taneczne: taniec piracki, taniec afrykański, taniec japoński oraz polonez. W przedstawieniu dla klas 2 wystąpiła Alina Piotrowska z kl. 2a, grając na flecie utwór pt. „Wyścig trzech orłów”. Roma Wojtczak, uczennica kl. 2b, zaśpiewała utwór pt. „Złap lato za rękę”.

Dzięki zaangażowaniu rodziców oraz Rady Rodziców, przygotowane zostały wspaniałe stroje i oprawa sceniczna. Serdeczne podziękowania kierujemy do pana Gabriela Stawarza oraz pani Beaty Jaros za przekazanie strojów tanecznych. Wyrazy wdzięczności składamy również nauczycielom: p. Agacie Tomasik-Mucha za wykonanie pięknej dekoracji, p. Katarzynie Kulawieckiej oraz p.Alicji Mroziak za przygotowanie uczniów do układów tanecznych oraz przygotowanie oprawy muzycznej.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie, które uczyniło ten dzień wyjątkowym. Życzymy wszystkim udanych wakacji i do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

 

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content