🌟 Przedstawienie dla Dziadków z klas 2a, 2b i 3a – pełne emocji i radości! 🌟

Nasze ukochane dzieci z klas 2A, 2B i 3A przygotowały niezwykłe show z okazji Dnia Babci i Dziadka, które pozostawiło wszystkich z uśmiechem na twarzy.

Nasi szkolni artyści wzruszyli serca swoich dziadków, prezentując piękne recytacje wierszyków, energetyczne tańce i urocze piosenki. Widzieliśmy, jak łezka pojawiła się w oku naszych Babć, a Dziadkowie promieniowali dumą patrząc na swoje wnuki. Uczniowie stanęli na najwyższym poziomie i zasłużyli na ogromne brawa!

Po magicznym występie nasi młodzi artyści nie zapomnieli o drobnych gestach miłości. Wręczyli swoim dziadkom nie tylko uściski i buziaki, ale także pięknie wykonane laurki i niewielkie upominki, które były wyrazem ich wdzięczności za bezwarunkową miłość.

A to nie koniec niespodzianek! Po przedstawieniu wszyscy dziadkowie mieli okazję skosztować przepysznych domowych ciast, które zostały upieczone z sercem przez naszych rodziców. Atmosfera była pełna ciepła, miłości i wzruszeń.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Dziadkom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Wasza miłość i wsparcie są dla nas bezcenne. To był dzień pełen uśmiechów, radości i wspólnych chwil, które na pewno na długo pozostaną w pamięci naszych dzieci.

Dziękujemy także wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Wspólnie stworzyliśmy niezapomnianą atmosferę, która na pewno na długo pozostanie w naszych sercach.

Uczniów przygotowały panie Magdalena Olszewska, Agnieszka Szubzda oraz Anita Jeziorna.

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content