🐣🌷 Wesołych Świąt Wielkanocnych! 🌷🐣

🐣🌷 Wesołych Świąt Wielkanocnych! 🌷🐣

 

Dyrekcja oraz grono pedagogiczne serdecznie życzą wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom naszej szkoły radosnych, pełnych nadziei i miłości Świąt Wielkiej Nocy! Niech ten czas będzie pełen radości, spokoju oraz wzajemnej życzliwości.

 

Mamy nadzieję, że te świąteczne dni przyniosą Wam wiele uśmiechu, radości oraz chwil wytchnienia w gronie najbliższych. Pamiętajmy również o tych, którzy mogą potrzebować naszego wsparcia i dobra w tym szczególnym okresie.

 

Życzymy Wam również pomyślności, sukcesów oraz spełnienia marzeń w nadchodzących dniach. Niech ten czas pozwoli nam odnowić nasze siły i zapał do dalszej pracy i nauki.

 

Wesołych Świąt! 🐰🌟

 

Z poważaniem,

Dyrekcja oraz grono pedagogiczne

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content