Autorskie spotkanie z pisarzem Rafałem Witek

Klasa 3b wzięła udział w autorskim spotkaniu pisarza Rafała Witek. Autor jest twórcą wielu książek dla dzieci m.in. : „Plaża tajemnic” ,”Julka kulka, Fioletka i ja”, ” Maja na tropie jaja.” Pisarz jest laureatem Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego, a także laureatem konkursu im. Astrid Lindgren. Autor w ciekawy i humorystyczny sposób przedstawił swoją twórczość. Odbyło się nawet bicie rekordu szybkiego czytania wiersza autora. Na koniec spotkania uczniowie mieli możliwość zadawania ciekawych pytań pisarzowi: ” Skąd brać pomysły do tworzenia?”, „Czy pan Rafał ma zwierzęta?”, „Ile książek pan pisze w ciągu roku?” Uczniowie mieli również możliwość zakupienia książki z autografem pisarza.