Igrzyska Dzieci „Gry i zabawy”

23 marca reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w sportowej rywalizacji Igrzysk Dzieci „Gry i zabawy”🏃‍♀️ na szczeblu półfinałów wojewódzkich.
Naszą szkołę reprezentowało aż 40 zawodników z klas I-IV. Zawody odbyły się się w Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu. W igrzyskach uczestniczyło 6 zespołów: SP nr 1 w Sieradzu, SP nr 4 w Sieradzu, SP nr 10 w Sieradzu, SP Mokrsko, SP Osjaków oraz SP Gruszczyce. Drużyny rywalizowały ze sobą w wyścigach rzędów. Nasza szkoła wywalczyła 6 miejsce. Wszyscy zawodnicy walczyli dzielnie do samego końca🤸‍♀️ Rywalizacji towarzyszyły wielkie emocje, świetna zabawa oraz ogromne zaangażowanie. Gratulujemy wszystkim uczniom udziału w zawodach👏
Szczególne podziękowania dla p.K. Kulawieckiej za przygotowanie zawodników oraz dla pań A.Jeziornej oraz M.Olszewskiej.
Stroje dla dzieci zostały ufundowane przez Rade Rodziców ☺️
Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content