Cała Polska czyta dzieciom

6 czerwca 2024 roku klasa 2b odwiedziła Powiatową Bibliotekę Publiczną w Sieradzu, gdzie wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Podczas tego wydarzenia uczniowie mieli okazję wysłuchać głośnego czytania bajek i opowiadań, które zostały wybrane specjalnie dla nich. Bibliotekarze i zaproszeni goście, w tym lokalni autorzy i osoby publiczne, starannie dobrali teksty, aby były zarówno pouczające, jak i angażujące dla młodych słuchaczy. Dzieci nie tylko miały możliwość słuchania ciekawych historii, ale również uczestniczyły w dyskusjach na temat przeczytanych fragmentów oraz w różnych zabawach literackich. Całe wydarzenie miało na celu promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych, rozwijanie ich wyobraźni i zachęcanie do regularnego sięgania po książki. Dla uczniów klasy 2b była to nie tylko edukacyjna, ale również niezwykle inspirująca przygoda, która na długo pozostanie w ich pamięci.

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content