Konkurs „Klasa z Klasą” – Dzień Okularów w Naszej Szkole

Co miesiąc w naszej szkole organizujemy konkurs „Klasa z Klasą”, który ma na celu integrację uczniów i nauczycieli oraz promowanie pozytywnych postaw i kreatywnych inicjatyw. W tym miesiącu mieliśmy przyjemność celebrować Dzień Okularów, podczas którego wszyscy – zarówno uczniowie, jak i nauczyciele – wspólnie świętowali noszenie okularów, zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych.

 

Dzień Okularów w naszej szkole wywołał na twarzach dzieci wiele uśmiechów. Kolorowe, stylowe, śmieszne i oryginalne okulary dodawały blasku szkolnym korytarzom i salom lekcyjnym. Była to doskonała okazja, aby uczniowie mogli wyrazić siebie, pokazać swoje zainteresowania modowe oraz po prostu dobrze się bawić.

 

W ramach tego radosnego wydarzenia wyłoniliśmy zwycięskie klasy w konkursie „Klasa z Klasą”. W tym miesiącu tytuł „Klasy na Medal” zdobyły następujące klasy:

 

Klasa 1a

Klasa 1b

Klasa 3a

Klasa 3b

Klasa 5a

Klasa 6b

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i wychowawcom tych klas! Wasza kreatywność, zaangażowanie i wspólna zabawa sprawiły, że ten dzień stał się wyjątkowy. Mamy nadzieję, że w kolejnych miesiącach równie chętnie będziecie brać udział w naszych szkolnych inicjatywach i pokazywać, jak wspaniałą społeczność tworzymy razem.

 

Dziękujemy wszystkim za udział i czekamy na Wasze pomysły na następne wydarzenia. Pamiętajcie, że każda okazja jest dobra, by świętować i integrować się w naszej szkolnej rodzinie!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dnia Okularów.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach i pamiętajcie – każda okazja jest dobra, żeby być „Klasą z Klasą”!

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content