Dzień Chłopaka 2023

Dzień Chłopaka na naszej szkolnej stronie internetowej!

 

Dzisiejszy dzień był pełen radości i emocji, ponieważ obchodziliśmy Dzień Chłopaka w naszej szkole. Chłopcy mieli okazję poczuć się wyjątkowo i docenieni przez koleżanki i całą społeczność szkolną.

W ramach obchodów tego wyjątkowego dnia, uczniowie wzięli udział w konkursie „Klasa na Medal”. Chcemy serdecznie pogratulować klasom 3b, 4b, 6b oraz 7a, które wyróżniły się tym, że aż w 100% przygotowały się do tego święta, prezentując eleganckie muchy lub krawaty. Było widać, że chłopcy zadali sobie wiele trudu, aby wyglądać wyjątkowo!

Ale to nie wszystko! Dziewczyny również nie pozostały w tyle i zaangażowały się w obchody Dnia Chłopaka. W świetlicy szkolnej królowali chłopcy ❤️, gdzie stworzyli niesamowity mural, który z pewnością będzie cieszył oko przez długi czas. Ponadto, uczniowie mieli okazję zrelaksować się i oglądać film w sali kinowej. To było prawdziwe kino dla duszy!

Na zakończenie dnia, uczestnicy obchodów mieli okazję delektować się pysznymi tostami. Był to doskonały sposób na podzielenie się chwilą radości i smacznego posiłku.

Nasi chłopcy otrzymali również drobne upominki od swoich koleżanek z klasy. To gest, który sprawił, że dzień ten był jeszcze bardziej wyjątkowy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i tworzenie niesamowitej atmosfery w szkole.

Dzień Chłopaka w naszej szkole z pewnością był pełen uśmiechów, przyjaźni i wspólnego świętowania. Razem tworzymy wspaniałą społeczność, która docenia i wspiera swoich uczniów. Gratulujemy wszystkim chłopcom i życzymy im jeszcze wielu wspaniałych dni pełnych radości i sukcesów! 🎉❤️

 

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content