Dzień Głośnego Czytania – Wspaniała Okazja do Promowania Czytelnictwa!

Dzień Głośnego Czytania – Wspaniała Okazja do Promowania Czytelnictwa!

 

Na naszej szkolnej stronie internetowej chcielibyśmy podzielić się z Wami wyjątkowym wydarzeniem, które miało miejsce 29 września – Dniem Głośnego Czytania! To niezwykła okazja do promowania czytelnictwa wśród naszych uczniów, a także rozwijania umiejętności czytania oraz kulturalnego zachowania jako słuchacza i widza.

Wszystko to odbyło się w atmosferze wspaniałej radości i zaangażowania. Uczniowie klas młodszych włączyli się do akcji z wielkim entuzjazmem, głośno czytając książki, które sami wybrali lub pozycje wybrane przez naszego bibliotekarza. To było prawdziwe święto słowa pisanego i magii, jaką niesie ze sobą lektura.

Podczas Dnia Głośnego Czytania nasi uczniowie nie tylko doskonalili swoje umiejętności czytania, ale również uczyli się, jak być uważnymi słuchaczami i doceniać piękno opowiadanych historii. To ważna umiejętność, która może towarzyszyć nam przez całe życie.

Ten wyjątkowy dzień był również okazją do promowania kultury czytelniczej w naszej szkole. Przekazaliśmy sobie nawzajem miłość do książek i czytania. Był to nie tylko rozczytany dzień, ale także dzień, w którym wspólnie celebrowaliśmy piękno literatury.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za udział w tej wyjątkowej akcji oraz zaangażowanie w promowanie czytelnictwa. Dzięki Wam, Dzień Głośnego Czytania stał się niezapomnianym wydarzeniem, które przyczyniło się do kształcenia umiejętności czytania i miłości do książek wśród naszej społeczności szkolnej.

Mamy nadzieję, że to tylko początek naszych przygód z literaturą i że każdy dzień będzie dla nas okazją do odkrywania nowych, fascynujących światów poprzez lekturę. Czytajmy głośno, czytajmy cicho, czytajmy z pasją!

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content