Dzień Dziecka naszych przedszkolaków

W Dniu Dziecka Motylki Biedronki , Pszczółki wybrały się na wycieczkę do Teatru Lalek Arlekin w Łodzi, aby obejrzeć spektakl ,, Wielka zagadka Misia Uszatka,,. Przedszkolaki z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka, oraz bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały uwagę młodych widzów i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt. Po skończonym spektaklu pojechaliśmy do sali zabaw, gdzie dzieci miały okazję spożytkować aktywnie swoją energię. Zadowolone, trochę zmęczone, ale pełne radości i uśmiechów dzieci wróciły do przedszkola.

 

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content