Wizyta edukatora projektu „Segreguj z ReFlexem”.

Dnia 05 czerwca uczniów klas 6 i 8 naszej szkoły odwiedził p.Karol Kaliński – pracownik Przedsiębiorstwa Komunalnego w Sieradzu i edukator projektu „ReFlex”.

Celem wizyty była promocja i edukacja w zakresie właściwego postępowania z odpadami oraz promowanie działań mających wpływ na kształtowanie proekologicznych rozwiązań.Uczniowie dowiedzieli się m.in.w jaki sposób segregować odpady,gdzie znajduje się punkt selektywnej zbiórki odpadów,ile kilogramów śmieci rocznie produkujemy oraz dlaczego odpowiedzialność za środowisko zależy od każdego z nas.Po projekcji filmu edukacyjnego uczniowie odpowiadali na pytania i otrzymywali nagrody.Dziękujemy za pouczającą wizytę:)

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content