Dzień Dziecka w klasach 1-3

Uczniowie klasy 3a spędzili Dzień Dziecka na wycieczce do Zduńskiej Woli, która okazała się pełna atrakcji i radości. Dzień rozpoczęli od wizyty w kinie, gdzie obejrzeli film „Garfield”, który dostarczył im mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Po seansie udali się na pyszne lody, delektując się różnorodnymi smakami i ciesząc się wspólnymi chwilami. To był dzień pełen uśmiechów, radości i niezapomnianych chwil, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.
Klasy 2a i 2b miały wyjątkową okazję spędzić wspólnie czas poza murami szkoły. Dzieci udały się do pobliskiej lodziarni, gdzie mogły skosztować pysznych lodów w różnych smakach. Śmiechy i radość towarzyszyły im przez cały czas, a wspólne rozmowy przy lodach były doskonałą okazją do integracji. Po wizycie w lodziarni uczniowie udali się na plac zabaw. Tam, na świeżym powietrzu, cieszyli się wspólną zabawą, biegając, huśtając się i grając w różne gry. Był to czas pełen śmiechu, ruchu i wspaniałej zabawy.
Dzieci wróciły do szkoły z uśmiechami na twarzach i wspaniałymi wspomnieniami. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za zorganizowanie tego wyjątkowego dnia!