Dzień Otwarty w Szkole

Z przyjemnością informujemy, że Dzień Otwarty w naszej szkole odbył się 20 lutego 2024 r. To była wyjątkowa okazja, aby poznać naszą szkołę z bliska i odkryć wszystkie atrakcje, jakie zostały przygotowane dla przyszłych uczniów oraz ich rodziców.

 

Specjalna prezentacja przygotowana przez Dyrektora pozwoliła uczestnikom lepiej zrozumieć wartości i cele edukacyjne naszej szkoły, a także dowiedzieć się więcej o programach nauczania.

 

Dla przyszłych pierwszoklasistów było wiele różnorodnych gier i zabaw, które pozwoliły im lepiej poznać nauczycieli. Od zajęć z robotyki po eksperymenty naukowe, od warsztatów teatralnych po zabawy świetlicowe – każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nauczyciele przygotowali również zajęcia regionalne oraz zabawy świetlicowe.

 

Uczestnicy mieli również okazję zwiedzić budynek szkolny oraz porozmawiać z psychologiem i pedagogiem szkolnym. Dziękujemy wszystkim za udział i za pozytywne doświadczenia związane z naszą szkołą.

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content