Dzień Otwarty w Szkole

Szanowni Rodzice,

Z wielką radością pragniemy Was zaprosić na spotkanie informacyjne dla rodziców przyszłych pierwszoklasistów, które odbędzie się w dniu 20 lutego 2024 roku o godzinie 17:00.

Spotkanie odbędzie się w budynku naszej szkoły, mieszczącym się przy ul. Kościuszki 14.

Podczas tego wydarzenia będziemy mieli okazję przedstawić naszą szkołę, jej wartości, program nauczania oraz wszystkie dodatkowe atrakcje, które czekają na naszych uczniów.

Będzie to również doskonała okazja do poznania kadry pedagogicznej, zrozumienia filozofii naszej placówki oraz uzyskania odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.

Ponadto, z radością ogłaszamy, że 20 lutego obchodzić będziemy Dzień Otwartej Szkoły! Serdecznie zapraszamy do zwiedzania budynku oraz poznania nauczycieli, którzy chętnie opowiedzą więcej o swojej pracy i pasji do nauczania.

Serdecznie zachęcamy do przyjścia i dołączenia do naszej szkolnej społeczności.

Szkoły Podstawowej nr 1 w Sieradzu

Zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym