Kampania Mała Książka Wielki Człowiek

W ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała Książka – Wielki Człowiek” uczniowie klas pierwszych podczas wizyty w bibliotece szkolnej otrzymali nieodpłatnie Wyprawki Czytelnicze, w skład której wchodzą: książka „Pierwsze abecadło” z opowiadaniami polskich autorów oraz broszura informacyjna dla rodziców i opiekunów „Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem” przypominająca o korzyściach wynikających z czytania dzieciom.

Celem akcji jest zachęcenie pierwszoklasistów do czytania, rozwijania umiejętności rozpoznawania liter, składania ich w wyrazy i zdania, aż w końcu do czerpania przyjemności z lektury – tej czytanej przy wsparciu najbliższych, jak i tej odkrywanej samodzielnie.

Życzymy naszym pierwszoklasistom wspaniałych spotkań z książką!

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content