„Klasa na medal” – podsumowanie konkursu

Samorząd uczniowski zorganizował w bieżącym roku szkolnym konkurs pod nazwą „Klasa na medal”, mający na celu promowanie współpracy, zaangażowania i kreatywności wśród uczniów. W ramach konkursu, uczniowie podejmowali różne działania raz w miesiącu.

Konkurs okazał się bardzo skuteczny, mobilizując uczniów do pracy zespołowej i wzmacniając więź między nimi. Po uwzględnieniu wszystkich miesięcznych aktywności, tytuł „Klasa na medal” zdobyli uczniowie klasy 3b i 6b. W nagrodę wybrali się na lody z wychowawcami 😊.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie!  🫶👏

 

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content