Podsumowanie Spotkań Integracyjnych z Okazji Zakończenia Roku Szkolnego

Z radością informujemy, że spotkania integracyjne z okazji zakończenia roku szkolnego już się odbyły! Były to wyjątkowe chwile, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Rodzice wykazali się ogromnym zaangażowaniem w przygotowania, co zaowocowało wspaniałą atmosferą i licznymi atrakcjami. Podczas spotkań wspólnie grillowaliśmy i biesiadowaliśmy przy ognisku, co sprzyjało rozmowom i budowaniu więzi. Radosne chwile spędziliśmy na zabawach i tańcach, które pozwoliły nam lepiej się poznać i zacieśnić relacje. Rodzice przygotowali pyszne wypieki i przekąski, które umiliły nam czas spędzony razem. Wspólne rozgrywki i zawody sportowe dostarczyły mnóstwo radości i zdrowej rywalizacji.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za ich trud i poświęcenie w organizacji tych wspaniałych wydarzeń. Dzięki Państwa zaangażowaniu udało nam się stworzyć niezapomniane wspomnienia i umocnić naszą szkolną społeczność.

Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie świętować zakończenie roku szkolnego i już teraz z niecierpliwością oczekujemy kolejnych spotkań!

 

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content