Kto zostawił śmieci? -przedstawienie ekologiczne pt. „Czerwony Kapturek”

W lesie, przy którym mieszka Czerwony Kapturek, ktoś regularnie zostawia śmieci. Kim jest ta osoba i co powinna zrobić z odpadami zamiast wyrzucać je do lasu? Aby rozwiązać ten problem, Czerwony Kapturek potrzebował pomocy uczniów naszej szkoły.

Dzięki wsparciu Urzędu Miasta Sieradz, 27 maja 2024 r. w naszej szkole odbyło się ekologiczne przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”, skierowane do najmłodszych uczniów. Tematyka spektaklu dotyczyła prawidłowego postępowania z odpadami.

Spektakl miał na celu promowanie wśród dzieci właściwych nawyków związanych z ekologią. Podczas przedstawienia mali widzowie dowiedzieli się, jak i dlaczego należy prawidłowo segregować odpady. Spektakl był interaktywny – dzieci odpowiadały na pytania i pomagały bohaterom, co pozwoliło im lepiej zrozumieć, jak ważne jest dbanie o środowisko.

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content