„Mamy kota na punkcie mleka! Akcja w naszej szkole sfinansowana z Funduszu Promocji Mleka”

Mamy ogromną przyjemność podzielić się  informacjami o wyjątkowej akcji, która właśnie odbyła się w naszej szkole. W progach naszej szkoły gościliśmy bardzo uroczych gości- Kota Mleczysława wraz z Mleczną Kicią. Koty promują zdrowy styl życia oraz konsumpcję mleka.

Naszą placówka włączyła się w ogólnopolską kampanię promującą zdrowe nawyki żywieniowe, a zwłaszcza konsumpcję mleka. Dzięki Polskiej Izbie Mleka przy współpracy z Funduszem Promocji Mleka udało się zorganizować w naszej szkole niezwykle kreatywną i edukacyjną akcję „Mamy kota na punkcie mleka”.

Kot Mleczysław, nasz sympatyczny gość, odwiedził klasy 1b oraz 2b i przekazywał naszym uczniom wiele cennych informacji na temat korzyści płynących z picia mleka. Wspólnie z nim dowiedzieliśmy się, że mleko jest doskonałym źródłem wapnia, witaminy D i białka, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju i wzrostu. To była świetna okazja, aby dowiedzieć się, że mleko może być smaczne i zdrowe zarazem!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym osobom za wsparcie akcji „Mamy kota na punkcie mleka”. Dzięki Wam nasza szkoła staje się miejscem, gdzie zdrowy tryb życia i edukacja żywieniowa są na pierwszym miejscu. Jesteśmy dumni z tego, że możemy brać udział w mlecznej kampanii Kota Mleczysława i kontynuować naszą misję promowania zdrowego stylu życia.

Mamy nadzieję, że ta inicjatywa zainspiruje nas wszystkich do dbania o swoje zdrowie i korzystania z dobrodziejstw, jakie daje nam mleko. Razem możemy osiągnąć wiele w dziedzinie zdrowego żywienia i propagowania mądrych nawyków żywieniowych.

Dziękujemy raz jeszcze i zachęcamy wszystkich do śledzenia naszej szkolnej strony internetowej, gdzie będziemy informować Was o kolejnych fascynujących inicjatywach i wydarzeniach w naszej szkole.

Pamiętajcie: „Mamy kota na punkcie mleka!” – bo zdrowe nawyki zaczynają się od zdrowego żywienia.Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content