Nawigacja w Każdą Pogodę

Szanowni Państwo!

Informujemy, że nasza szkoła realizuje w klasach V-VIII Szkolną Inicjatywę Profilaktyczną Nawigacja w Każdą Pogodę Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej.

Część wstępna obejmuje badanie społeczności szkolnej. Badanie nauczycieli zakończyło się; teraz nadeszła kolej rodziców uczniów biorących udział w programie.

Za pośrednictwem dziennika elektronicznego, w czwartek 15.02.2024 otrzymają Państwo wiadomość z linkiem do ankiety. Prosimy o wypełnienie ankiet do piątku 23.02.2024 roku.

Kolejny krok obejmie badanie uczniów; na tym część wstępna się zakończy i w kolejnych tygodniach rozpoczniemy realizację zajęć warsztatowych, zgodnie z rozpoznanymi potrzebami społeczności szkolnej.

Podczas zebrań z rodzicami, wychowawcy zapoznają Państwa z założeniami Nawigacji. Załączamy link do szerszej informacji o projekcie: https://ipzin.org/nawigacja-w-kazda-pogode/.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z koordynatorką realizacji w naszej szkole, panią Weroniką Wawrzyniak.