Nowy Samorząd Uczniowski w Szkole Podstawowej nr 1!

Z radością informujemy, że w dniu wczorajszym odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Uczniowie mieli okazję zgłaszać swoje kandydatury, a także prezentować wiele interesujących pomysłów na rozwój szkolnej społeczności. Kampania wyborcza była pełna entuzjazmu i kreatywności – kandydaci przedstawili inspirujące plany dotyczące organizacji wydarzeń, poprawy szkolnego życia oraz inicjatyw na rzecz integracji uczniów.

Po zaciętej rywalizacji i głosowaniu, z przyjemnością ogłaszamy, że nowym Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Oskar Pawlicki, który zdobył największe poparcie za swoje ambitne pomysły i charyzmę. Jego Zastępcą wybrano Laurę Dąbrowską, która imponowała swoim zaangażowaniem i propozycjami działań na rzecz społeczności szkolnej. Funkcję Sekretarzy będą pełniły Maja Adamczyk i Zofia Kowalczyk, które wspólnie zadbają o sprawną komunikację i organizację działań Samorządu.

Nowo wybrane osoby już teraz zapowiadają wiele ciekawych inicjatyw, które mają na celu uatrakcyjnienie życia szkolnego, poprawę współpracy między uczniami a nauczycielami oraz organizację wydarzeń, które z pewnością zapadną w pamięć całej społeczności szkolnej.

Gratulujemy nowemu Samorządowi i życzymy owocnej pracy!