Pasowanie na Ucznia Jedynki i Uroczyste Przedstawienie z Okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października w murach naszej Szkoły odbyła się uroczystość pasowania na ucznia klas pierwszych oraz obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Na wydarzenie zostali zaproszeni Prezydent Miasta Sieradza pan Paweł Osiewała, przedstawicielka Rady Rodziców pani Ewa Chmielewska, Rodzice, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie. Podczas pasowania na ucznia Jedynki wzięło udział 32 uczniów z klas 1a i 1b. Przybyli na tę uroczystość zarówno rodzice, jak i nauczyciele. Podczas ceremonii, każdy uczeń złożył uroczyste ślubowanie, obiecując sumienne wywiązywanie się z obowiązków ucznia. To była chwila wzruszenia i dumy, zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców oraz nauczycieli. Przedstawienie przygotowane przez uczniów i nauczycieli było niezwykle barwne i pełne emocji. Wszyscy zebrani mieli okazję podziwiać występy młodych talentów, zarówno muzyczne, jak i teatralne. Były też przemówienia, w których wyrażono wdzięczność dla nauczycieli za ich trud i pracę. Podczas uroczystości zostały wręczone coroczne nagrody dla pracowników administracji. Prezydent miasta Sieradza, pan Paweł Osiewała, podkreślił wagę edukacji dla rozwoju społeczeństwa i życia miasta, życząc wszystkim uczniom owocnej nauki i sukcesów w przyszłości.

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content