Podsumowanie 30. Akcji Sprzątanie świata – Polska!

Podsumowanie 30. Akcji Sprzątanie świata – Polska!

 

Tegoroczna, jubileuszowa akcja Sprzątanie świata przebiegała pod hasłem „Sprzątanie świata łączy ludzi”. Jesteśmy dumni z naszych uczniów oraz  nauczycieli, że po raz kolejny przystąpili do tej istotnej akcji. Fundacja Nasza Ziemia przekazuje z całego serca podziękowania za naszą troskę o planetę. Dzięki takim jak MY z optymizmem patrzymy w przyszłość. Ciągle jest nas wielu, aby dbać o naszą planetę, która coraz bardziej wymaga naszej troski i uważności.

 

Wielkie brawa dla całej Społeczności Szkolnej!

 

 

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content