Sprzątamy dla Polski

4 października nasi uczniowie wzięli udział w akcji „Sprzątamy Dla Polski”. To niezwykłe wydarzenie, które odbywa się co roku, a my jesteśmy z dumą częścią tej inicjatywy.

Celem akcji „Sprzątamy Dla Polski” jest dbanie o nasze środowisko i czystość naszej pięknej ojczyzny. Jest to doskonała okazja do tego, aby włączyć się aktywnie i pokazać naszą troskę o przyrodę. Nasza szkoła zawsze była miejscem, gdzie kształtujemy nie tylko umysły, ale również wartości i odpowiedzialność wobec otaczającego nas świata.

W ramach udziału w akcji, uczniowie wraz z nauczycielami posprzątali tereny okolicznych parków zieleni. Wyposażeni w worki, rękawice i pełni zapału, wyruszyliśmy w teren, aby zebrać śmieci i uporządkować przestrzeń wokół nas. Nasza wspólna praca przyniosła niesamowite rezultaty – zebraliśmy wiele worków śmieci i pomogliśmy przywrócić piękno naszemu otoczeniu.

To nie tylko akcja sprzątania, ale również nauka odpowiedzialności i współpracy. Dzieci uczyły się, jak dbać o środowisko naturalne, jak segregować odpady i jak chronić przyrodę przed zanieczyszczeniem. To ważna lekcja, którą będziemy przenosić dalej w nasze codzienne życie.

Wszystkim zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy!

 

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content