Rodzinne kolędowanie klas I-III

19.12.2022 r. uczniowie klas 1-3 oraz nauczyciele wychowawcy przygotowali dla rodziców „Rodzinne kolędowanie”. Rodzice i wszyscy przybyli goście mogli zobaczyć występy taneczne do świątecznych piosenek, krótkie pokazy talentów (gra na keybordzie, na fletach, na bum bum rurkach) czy wspólnie pośpiewać kolędy. Można było usłyszeć pastorałki, kolędy, piosenki świąteczne tj. : „Lulajże Jezuniu”, „Wśród nocnej ciszy”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Pastorałka od serca dla ucha”, „Pada śnieg”, „Jest taki dzień”. Na koniec wszyscy uczniowie wykonali piosenkę Arki Noego „Świeć gwiazdeczko”. Po części muzycznej uczniowie wraz z rodzinami i wychowawcami udali się do swoich sal, w których to przygotowane były spotkania wigilijne. Uczniowie i rodzice mogli podzielić się między sobą opłatkiem i zjeść przygotowane specjały świąteczne.

Dzisiejsze wydarzenie wprowadziło nas w atmosferę świąteczną.

Link do filmu