Szkolny Jarmark Bożonarodzeniowy

14.12.2022 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Jarmark Bożonarodzeniowy. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali część muzyczną, podczas której można było posłuchać polskich kolęd oraz historii kolędowania. Po koncercie wszyscy uczestnicy wydarzenia przeszli na kiermasz ozdób i słodkości świątecznych przygotowanych przez uczniów i ich rodziców. Można było zjeść pyszne ciasta, napić się kawy czy herbaty w doborowym towarzystwie społeczności szkolnej czy kupić ozdoby świąteczne własnoręcznie wykonane. Dziękujemy za tak liczne przybycie i wsparcie w organizacji tego wydarzenia uczniom, rodzicom i nauczycielom. Mamy nadzieję, iż ta tradycja na stałe wejdzie do harmonogramu imprez w naszej szkole.    
Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile: